Referencie od zákazníkov

Banská Štiavnica - Kalvária

Dobrý deň, ďakujem za skvelé plátno. Tlač fotografii na plátno na vysoko profesionálnej úrovni! Konkrétne túto som dal vytlačiť na plátno 120*70 cm.Vysoká kvalita. Vrele odporúčam. Foto poskytol Kania Foto (pozri FB).Ďakujem!

Marek Štepanay 


Dakujeme velmi pekne obraz krásny spokojnost 100********

Merilin Kollerova 


Dakujem pekne za krasny obraz ktory sa velmi pacil nielen detom ale aj oslavencovi , chcem pochvalit pana za rychle dorucenie a prijemnu komunikaciu .

Martina Manczalová 


Za neuveriteľne krásnu stenu, plnú nádherných obrazov na plátne VELKEEE ĎAKUJEME.... Perfektná komunikácia, veľmi milý pán, rýchla výroba a dodanie. Všetko bez problémov. Odporúčame všetkými desiatimi. Ešte raz ďakujeme.

Alexandra Kapsdorferova Oparty 


Odporučam krasna praca dodanie super cena tiež prekvapilo nas to prijemne dakujeme

Pavol Dedik 


Velka spokojnost ako s pracou tak aj s cenou , Pan velmi ochotny, milý ,veľmi šikovný určite odporučam! Výborná cena , veľmi rýchle dodanie ďakujeme ešte raz !

Peťa Prochorová


Vrelo odporúčam riešili sme cely dom, veľmi šikovný kreatívny pán vždy usmiaty a ústretový, moc ďakujeme proste všetko krásne

Lenka Studená

LEMIR NZ

Ďakujeme za krásne obrazy... Maximálna spokojnosť zo všetkých strán, rýchle a milé jednanie, poradenstvo na profesionálnej úrovni, rýchle dodanie. Odporúčame všetkými desiatimi

Martina Procházková


Odporúčam. Milý ústretový pán, obraz prišiel neporušený a krásny. Bezkonkurenčná cena a k tomu rýchle dodanie. Do 3 dní som mala obraz doma.

Zuzka Gabzdilová


Odporúčam všetkými 5.Úplne úžasná komunikácia rýchle dodanie bez problémov Určite som neobjednavala naposledy

Milan Vanessa


100%odporúčam už 2krat mam obraz ale som zas velmi spokojná super som šťastná tomu obrazu

Merilin Kollerová


Odporúčam s 5 hviezdičkami. Komunikácia super rýchle dodanie, výhodná cena a práca spravená veľmi, veľmi dobre. Určite sa ozvem znovu

Beáta Saxová Krajňáková