Vzorky výrobkov

   

Obraz na plátne 150cm x 80cm
Obraz na plátne 150cm x 80cm
Obraz na plátne 70cm x 50cm
Obraz na plátne 70cm x 50cm
Srdcové puzzle
Srdcové puzzle

Chcem Vám pomôcť zútulniť Váš domov. Vyberte si z ponuky jedinečných bytových doplnkov.

Foto na plátne je krásna dekorácia použitelná všade. S fotkou na plátne ozdobíte byt, dom, kanceláriu či verejné priestory. Foto na plátne svojou originalitou poteší úplne kazdého. Vaša rodina bude tento darček milovať.

Tlač na plátno z mojej výroby je absolútne špičkový výrobok. Foto na plátne vyrábam za veľmi priaznivé ceny. Pre mňa je kvalita a Vaša spokojnosť na prvom mieste. 
Plátno:
Moje foto plátno je anglickej výroby. Jedná sa o polyesterové maliarske plátno. Matný povrch fotoplátna zaručuje kvalitný dojem hneď na prvý pohľad.
Rám:
Rám na plátno je zo smrekového dreva od Slovenského výrobcu. Obraz na plátne osadím závesným systémom.
Tlač:
Obraz na plátne tlačím na tlačiarni CANON . UV farby používané v reklamnej brandži zaručujú odolnosť voči vode a UV. Utierať prach z plátna môžete kľudne z vlhkou handrou, aj keď výhodnejšie by bolo prachovkou.
Balenie:
Fotoplátno resp. foto na plátne balím do nepriehľadnej stretch fólie a následne fotku na plátne obalíme niekoľkonásobne do bublinkovej folie čím zabránime poškodeniu tovaru. Balík je poistený na vysokú sumu pre prípad poškodenia.
Doručenie:
Obraz na plátne vyrábam a odosielam v nasledujúci deň po objednávke. Fotoplátno Vám doručí kurier zvyčajne od 3. do 5 dní od objednania. 

Fotokameň
Fotokameň
 Fotokameň 15x20cm
Fotokameň 15x20cm
 Fotokameň 20x30cm
Fotokameň 20x30cm
Šálky, Hrnčeky
Šálky, Hrnčeky
Podložky pod poháre , podpivník
Podložky pod poháre , podpivník

Po niekoľných rokoch práce s plátnom a fotkami som sa rozhodol rozšíriť ponuku o sublimačné predmety ako :

Fotokameň : Úžasná vec, ktorá neuveriteľne upúta každého, kto vkročí do obývačky, chodby alebo spálne. Pozrite si fotky v produktoch

Hrnčeky s fotkami a nápismi : Vypite si ranajšiu kávu štýlovo, prípadne aj čajík chutí určite lepšie, ak sa z neho na Vás usmieva osoba Vášmu srdcu blízka 

Magnetické puzzle A4 alebo A4 puzzle , A5 puzzle pre deti : Čo k tomu dodať, nič tak deti nepoteší ako puzzle z obrázku, ktorý si môžu sami vybrať a ešte k tomu keď sa dá poskladať aj priamo na chladničke, alebo magnetickej tabuli